Dabartis

Galerija

Žemėlapis

Istorija

Privalai aplankyti  Žagarę!

Sveiki! Šis navigatorius skirtas Jums: spustelėkite žemėlapio nuorodą ir pasirinkite objektą, kurį norite aplankyti, arba tiesiog galerijoje mėgaukitės nuostabiomis Dainiaus Mereckio drono nuotraukomis.
Vikipedija sako: „Žagarė yra miestelis Joniškio rajone, 26 km į šiaurės vakarus nuo Joniškio, netoli Latvijos sienos, tačiau tai tikrai ne viskas: skirtingais skaičiavimais mūsų mieste gyvena apie 1000 nuolatinių gyventojų (dauguma jų turi savo pravardes), jis turi įspūdingą istoriją nuo 1254 m., 3 žirgų fermas, žirgus, dvaro parką, dvarą (XVI a.), regioninį parką, Žagarės Vyšnių festivalį , sporto salę, 2 klinikas, kultūros „namus“, paštą , vaikų darželį, 3 dideles parduotuves, kelias mažas parduotuves, 2 barus, plūduriuojančią pirtį ežere, dviračių nuomos punktą, grožio saloną, Žagarės „Fringe festivalį“, purvo krepšinio „čempionatą“, puodų namą, „Švetės“ upę, kelis ežerus, piliakalnį, paplūdimius, vaikų žaidimų aikšteles, aktyvius žmonės, kurie čia gyvena ar tiesiog praleidžia vasaras . Viską rasite žemėlapyje: tiesiog spragtelkite ir atvykite 🙂

Žagarė yra nuostabi, ją tiesiog privalote aplankyti. Lietuvoje tai yra miestas Nr. 1! Tikimės, kad šis įrankis bus naudinga priemonė tai padaryti patogiai. Mes nuolatos atsinaujiname: nuotraukas, žemėlapio objektus ir kitą informaciją, tad dažnai mus lankykite.

svetainės ir programinės įrangos kūrimas www.adpark.lt. 
www.zagare.eu fotografijos yra © Dainiaus Mereckio nuosavybė nebent yra nurodytas kitas šaltinis.

Bendraukime: hello@zagare.eu

Facebook